• ru
  • et

Kui ostad, siis aitad!

Haarasin kampa Marie Tautsi ja professionaalse slacklineri Tauri-Viljar Vahesaare ning panin kokku õppevideod.

Alustasime algusest ning lõpetasime liinil trikitamisega.

Vaata õppevideosid minu sotsiaalmeediast, leia endale lähim tasakaaluliin ning kutsu sõbrad koos harjutama.

Võti peitub harjutamises!

MesikäppHeategevusfond Aitan Lapsi ja Tartu Ülikooli liikumislabori Liikuma Kutsuv Kool jätkavad eelmisel aastal alguse saanud ja ülimenukaks osutunud heategevuskampaaniat Eestkoolidesse tasakaaluliinide paigaldamiseks

Eelmisel aastal täitus koolidest huviliste ring vähem kui kahe päevaga, kokku paigaldasime üle-Eesti 75 tasakaalurada, sama palju plaanime paigaldada ka sel aastal, misjärel saaks Eestist tõeline nn tasakaaluliinimaa.

Tasakaalu, kehatunnetust, osavust ja koordinatsiooni arendav Slackline on täpselt selline ala, mille põhioskusi saavad õppida kõik. Tänu heategevuskampaaniale saavad paljude koolide õpilased nautida uut moodi liikumisrõõmu  liikumisõpetuse tunnis ja vahetunnis õpitut harjutada. Lisaks on see hea vaba aja tegevus: pakub eduelamust, koostegutsemist ja väljakutseid. 

Heategevuskampaanias saavad osaleda ja koolidele tasakaaluliinide soetamist toetada kõik inimesed, kes vajutavad taaratagastusautomaatides annetusnuppu või ostavad Mesikäpa tooteid. 

Meediakajastus

Allikas: ERR

Liikumist edendav programm viib koolidesse slackline'id

Pärnu Ülejõe põhikool on üks 75 koolist, mis kuulub programmi “Liikuma kustuv kool”, kuhu paigaldatakse tasakaaluliin ehk slackbatuut. Tegemist on elastse lindiga, mis tõmmatakse kahe puu või posti vahele ja sellel saab harjutada tasakaalu.

Allikas: Pärnu Postimees

Tasakaalurada paneb Ülejõe põhikooli õpilaste oskused proovile

Sel nädalal rõõmustati Pärnu Ülejõe põhikooli kooliperet, kui nende õuealale paigaldati uus slackline’i rada, mis utsitab noori rohkem liikuma.

Allikas: Postimees Tervis

Heategevuskampaania toob Eesti koolidesse tasakaalurajad

Heategevusfond Aitan Lapsi, Eesti tuntumaid kaubamärke Mesikäpp ja Tartu Ülikooli liikumislabori eestveetav programm Liikuma Kutsuv Kool käivitavad heategevuskampaania koolidele tasakaaluradade ehk slackbatuutide ostmiseks.

Allikas: Delfi TervisPluss

Eesti koolid saavad lastele põnevust ja liikumislusti pakkuvad slackline tasakaalurajad

Tasakaaluliinid koos liikumist toetavate abinööridega paigaldab koolidele Slackline.ee, lisaks korraldab ettevõte kehalise kasvatuse õpetajatele ja huvilistele lühikoolituse ning annab ka kaheaastase garantii. Õpilastele valmivad ka spetsiaalsed õppevideod arendavate harjutustega.

Allikas: GoodNews

Eesti koolid saavad tasakaalurajad heategevuskampaania abil

Heategevusfond Aitan Lapsi, Mesikäpp ja Liikuma Kutsuv Kool käivitavad heategevuskampaania koolidele tasakaaluradade ehk slackbatuutide ostmiseks.

Tasakaaluliinid koos liikumist toetavate abinööridega paigaldab koolidele Slackline.ee, lisaks korraldab ettevõte kehalise kasvatuse õpetajatele ja huvilistele lühikoolituse ning annab ka kaheaastase garantii. Õpilastele valmivad ka spetsiaalsed õppevideod arendavate harjutustega.

SLACKLINE’ID EESTIS